Catering dla szkół i przedszkoli

Smakowe oczekiwania najmłodszych

W tym się specjalizujemy ? znamy upodobania najmłodszych konsumentów i wiemy, czego potrzebuje młody organizm. Dlatego od lat zaopatrujemy w posiłki placówki edukacyjne, przedszkola, szkoły i żłobki. Normy sanitarne, których przestrzegamy podczas przygotowywania dań, stanowią dla obsługiwanych przez nas klientów wiarygodną gwarancję zdrowych i smacznych posiłków.

Posiłki w naszych jadłospisach są świeże, smaczne i odpowiednio skomponowane pod względem doboru wartości kalorycznej w bilansie dziennym. Nasze potrawy przygotowywanie są wyłącznie w oparciu o naturalne składniki i tym samym wystrzegamy się dodatków zawierających glutaminian sodu, konserwanty i polepszacze. Również przyprawy stosujemy z konieczną rozwagą, mając na uwadze fakt iż smak dziecka jest zdecydowanie inny niż dorosłego.

Podstawą naszej kuchni są produkty od sprawdzonych dostawców, specjalnie selekcjonowane, świeże i najczęściej sezonowe. Dbamy o jakość składników i gramaturę posiłków, by uniknąć ryzyka przekarmienia dzieci.

Catering dla szkół

W naszej ofercie znajdą Państwo catering uwzględniający nie tylko obostrzenia dietetyczne i zdrowotne, ale również kuchnię wyznaniową. Nierzadko takie specjalistyczne menu przesądza o decyzji rodziców w kwestii wyboru placówki edukacyjnej dla dzieci.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów, zapewniając możliwość ingerencji w układane menu.

Masz wątpliwości? Potrzebujesz informacji?

Zamów kontakt! Zostaw nam swój numer telefonu,
a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe.