Catering dietetyczny

Dlaczego my?

„Jesteś tym co jesz” – Dlatego z największą dbałością przygotowujemy nasze posiłki, a wieloletnie doświadczenie i uznania w oczach stałych klientów mogą być dla Państwa doskonałym argumentem, by skontaktować się z właśnie z nami!

Zapewniamy przygotowanie i dostawę pełnych zestawów żywieniowych na terenie Warszawy. Wiele osób kierujących placówkami edukacyjnymi będzie mogło odetchnąć z ulgą, kiedy zdejmiemy z ich barków ciężar prowadzenia własnej kuchni. To po prostu czysta wygoda, ale i korzyść, wynikająca z redukcji kosztów związanych z zakupem i utrzymaniem sprzętu gastronomicznego oraz personelu odpowiedzialnego za gotowanie i wydawanie posiłków.

Rodzice, w trosce o swoje pociechy, coraz częściej wyrażają potrzebę uwzględniania zróżnicowanych zaleceń żywieniowych związanych m.in. z zaburzeniami alergicznymi ale tez kwestia wyznaniową czy ideologiczną. My spełniamy tego typu oczekiwania, tworząc jadłospisy w zależności od potrzeb danego ośrodka i każdego dziecka z osobna. Mamy prawo być dumni że nasze posiłki smakują dzieciom i ich rodzicom, a nasz catering dietetyczny odpowiada najwyższym przyjętym normom i jest zgodny z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie przygotowywania dań, oraz sposobu ich dostarczania.

Zwracamy uwagę na preferencje naszych klientów

Przygotowujemy pełnowartościowe posiłki

Oferujemy także catering dietetyczny

Dieta na przytycie Catering Warszawa

Masz wątpliwości? Potrzebujesz informacji?

Zamów kontakt! Zostaw nam swój numer telefonu,
a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe.