Catering dietetyczny Warszawa

Nasze posiłki tworzymy na bazie najlepszych składników

Do przyrządzania posiłków (nie tylko dla najmłodszych) wybieramy produkty o najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych dostawców, spełniających najsurowsze normy konsumenckie. Wszystkie wyroby są naszej własnej produkcji tj. pieczemy własne pieczywo, robimy pasty (między innymi ze słonecznika, hummus i awokado) oraz musy i powidła. Ponadto pieczemy ciasta, gofry itp.

Naszym głównym kryterium wyboru nie jest cena, ale dobry smak i gwarantowana wartość odżywcza. Nie oznacza to, że zaopatrujemy się u najdroższych kontrahentów, lecz szukamy tych najlepszych, którzy oferują wysoką jakość za rozsądną cenę, by nie narażać naszych odbiorców na nadmierne koszta.

Różnorodność posiłków

Wieloletnie doświadczenie

Profesjonalny zespół

Składniki potraw dobieramy z największą uwagą. Dotyczy to warzyw, owocow, pieczywa, nabiału, wędlin jak i napojów. Nasi konsultanci kulinarno-dietetyczni kontrolują i opiniują walory odżywcze i zdrowotne wszystkich igrediencji, tak by przygotowywane posiłki były pełnowartościowe i smaczne dla konsumentów różnych grup wiekowych. My Space Catering to dieta na dowóz najwyższej jakości.

Dieta z dowozem Warszawa

Masz wątpliwości? Potrzebujesz informacji?

Zamów kontakt! Zostaw nam swój numer telefonu,
a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe.